HALDUSJUHT

Harjumaa, Tallinn

Quattromed HTI Laborid OÜ on Eesti suurim erakapitalil põhinev üle 16-aastase kogemusega meditsiinilabor. Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse pakkumine perearstidele, ambulatoorse- ja statsionaarse eriarstiabi osutajatele, töötervishoiukeskustele, erinevatele riiklikele institutsioonidele ja eraisikutele.

Ettevõttes töötab üle 100 inimese, aastas tehakse ca 2,5 miljonit laborianalüüsi. Kesklaborid asuvad Tallinnas ja Tartus, lisaks neile on üle Eesti mitmeid harulaboreid ja verevõtupunkte.

Quattromed HTI missiooniks on pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.

Quattromed otsib oma meeskonda kogemustega

HALDUSJUHTI

kelle töö peamiseks sisuks on laboripindade väljaehitusprojektide järelvalve ja sellega seotud asjaajamine Eesti erinevates harukontorites, kinnisvara haldus, materjalide ja teenuste hanked ja ostmine optimaalsete kuludega ning ettevõtte autopargi haldamine.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on töökogemus haldusjuhi või ehituste projektijuhina, vastav haridus, lisaks eesti keele oskusele kõnes ja kirjas ka vene kõnekeele oskus ning oled kogenud arvutikasutaja.
Ootame Sind kandideerima, kui oled aktiivne, iseseisev, eesmärgikeskne, nõudlik, vastutustundlik, ning suudad töötada mitmete projektidega samaaegselt.

Quattromed pakub mitmekülgset tööd edukas ettevõttes, võimalust rakendada oma kogemusi ettevõtte hüvanguks, häid töötingimusi Tallinna kontoris, sõbralikku kollektiivi ja konkurentsivõimelist töötasu.

Palun saatke CV ja motivatsioonikiri aadressil reet@areserv.ee või kandideerige ekspressjob.ee keskkonna kaudu.
Lisainfo tel. 6115050